محل تبلیغات شما

مادر مقاله ی قبل بیان کردیم که منشی خانم با روابط عمومی بالا چه ویژگی هایی باید داشته باشد اکنون در این بخش می خواهیم نکاتی مهم در روابط عمومی را برای شما بیان کنیم ،پس با ما همراه باشید:

نکته های ویران کننده در حرفه ی روابط عمومی

شما فرد صبور و شکیبایی نیستید :

به عنوان یک فرد شاغل در روابط عمومی شما باید انتظار شنیدن حرف های گوناگون از جانب رومه نگاران و منتقدان را داشته باشید بنابراین آن چه مهم است ،این است که شما باید صبور باشید که این یکی از نکاتی مهم در روابط عمومی می باشد.

از نوشتن متنفرید:

شما باید کلمات را به خوبی بشناسید و در به کارگیری آن ها مهارت داشته باشید ؛همچنین در هنگام نوشتن باید قادر به برقراری ارتباط واضح ،قاطعانه و مختصر باشید.باید نوشتن را دوست داشته باشید , چرا که هر روز آن را انجام خواهید داد.

شما فردی از جنس مردم نیستید: 

برای موفق بودن باید از جنس مردم باشید؛ برای این کار الزم است خوش مشرب و اجتماعی باشید و رفتاری دوستانه داشته باشید ؛ همچنین باید قادر باشید شخصّیت های متفاوت را تحمل کنید.

شما مایل به کار کردن تا دیر وقت و یا در آخر هفته نیستید:

به عنوان یک فرد حرفه ای در روابط عمومی شما هرگز نمی دانید چه موقع الزم است که با رسانه ها صحبت کنید و یا مالقاتی فوری با مطبوعات داشته باشید. شاید الزم باشد تا اواخر شب در مح ّل کار خود حضور داشته باشید . اگر می خواهید فقط از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر کار کنید باید مسیر شغلی دیگری را انتخاب کنید .

شما نمی توانید چند کاره باشید:

اگر نمی توانید در یک زمان چند عمل را انجام دهید، حرفه ی روابط عمومی ممکن است مناسب شما نباشد؛ شما باید این قابلیت را داشته باشید تا رسانه ای بر پا کنید، مشتریان را مدیرّیت کنید،استراتژیهای روابط عمومی را فرموله کنید،با فرصت های رسانه ای هماهنگ شوید و بسیاری کارهای دیگر را که به طور روزانه پیش می آید را انجام دهید.

شما سازمان یافته نیستید:

همان طور که در مورد قبل گفته شد کارکنان و دست اندر کاران روابط عمومی مسوولیت های بسیاری دارند ؛ بنابراین باید سازمان یافته و منظم باشید. اگر فاقد مهارت های سازمانی باشید اشتغال در روابط عمومی گزینه مناسبی برای شما نیست.

منبع : mohre8


mohre8

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
+ آیَندِه یِ سِفید ...! کمیاب ترین مطالب هر چی که بخوای لوازم جانبی و قطعات یدکی خودرو فایل ایرانیان - دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی معرفی کالا فروشگاهی ثبت شرکت و برند چطوریه؟ عصرسبز